מתקני חניה

שומר חניה חשמלי רצפתי
שומר חניה רצפתי חשמלי / סולרי הוא אחד המוצרים הכי נמכרים שלנו, אנו בחברת אבי שערים דוגלים ובוחרים בשבילכם את המוצרים וחומרי הגלם הטובים ביותר שקיימים כיום בשוק.

אחד המוצרים המומלצים ביותר שלנו הוא שומר חניה חשמלי סולרי, המוצר נטען על ידי קרני השמש וחוסך חשמל כמו כן המוצר מעוצב באופן מרשים ואנו דואגים לשירות והתקנה של המוצר.

שומר חניה עילי חשמלי

אבי שערים ומחסומים מציע מגוון פתרונות מקצועיים לשמירת חניה באופן המותאם ללקוח. בעיית החניות קיימת באופן ניכר כמעט בכל מקום בארץ, לעתים אנו נאלצים להתמודד עם מצבים בהם החניה הפרטית שלנו תפוסה בזמן שרכב אחר החנה שם ב"טעות".

המוצרים והפתרונות אותם אנו מציעים הם תוצרת כחול לבן (למעט המנועים החשמליים אותם מיצרים בחו"ל). הדגש על איכות המוצר ורמת הגימור, התאמת הצבע המדויק וכמו כן, ניתן להתאים מחסום חניה באופן אישי גם לחניה שהיא לא סטנדרטית.

 

שומר חניה חשמלי

אנו מציעים שומר חניה חשמלי הניתן להתקין בחלק העליון או התחתון של תא החניה ובעזרת שלט רחוק לפתוח או לסגור את מחסום החניה ובכך להבטיח שאף אחד לא יתפוס את החניה הפרטית שלכם בטעות, תדעו בוודאות שהחניה מחכה לכם תמיד פנויה בלחיצת כפתור על השלט.

מחסום חניה חשמלי נחשב למוצר מאוד פופולרי ואמין בכל רחבי הארץ ויאפשר לכם שימוש נוח ובטוח והגנה מלאה על החניה הפרטית שלכם.

מתקן חניה מתחבר לריצפה

בחברתנו ניתן לרכוש שני סוגים של עמודי חניה מתקפלים, מחזירי אור ומונעים תאונות .

לכל עמוד חניה מנגנון קל לתפעול ונוח לשימוש ואף עמיד מאוד בפני תקלות.

עמוד חניה מתקפל בצורת A

• עשוי מברזל מגולוון למניעת חלודה

• במצב פתוח גובהו כ-50 מ"מ, במצב סגור גובהו 52 ס"מ.

• ניתן להתקנה גם באספלט וגם באבנים משתלבות

• המתקן מאפשר שחרור ונעילה באמצעות מנעול מובנה בעמוד החניה

• עשוי מחומרים מעולים בסטנדרטים גבוהים

• מיוצר בישראל

עמוד חניה גמיש

עמוד חניה גמיש נועד להתקנה במקומות שאסור להחנות בהם , בנוי כך שלא יפגע ברכב.

עמוד חניה גמיש הפתרון היעיל שיאפשר לך לשמור על החניה שלך באופן בטוח ונוח. לעמוד החניה הגמיש יתרון גדול בכך שגם או בטעות נוצר מגע בין עמוד החניה לרכב לא נגרם אף נזק לרכב והגמישות של עמוד החניה בולם כל מכה פיזית. שומר החניה הגמיש מומלץ מאוד לשמירה על החניה שלך.

מתקן חנייה סולארי מתחבר לרצפה

דילוג לתוכן